In het voorjaar van 2021 deden we een buurtonderzoek voor Boseind, enerzijds via een cijferanalyse en anderzijds door met een verscheidenheid aan sleutelfiguren en inwoners van Boseind in gesprek te gaan.
Nu we het buurtonderzoek hebben afgerond willen we de analyse voorstellen aan alle geïnteresseerde inwoners van Boseind. Dit doen we op woensdag 20 oktober om 19.30 uur in OC De Kentings. Wil je meer weten? Bekijk dan hier de uitnodiging.
Noteer ook alvast woensdag 1 december in je agenda. Dan plannen we een vervolgbijeenkomst.
Wil jij meedenken over Pelt en invloed hebben op hoe Pelt er in de toekomst uit ziet? Geef je contactgegevens door en ontvang enkele keren per jaar nieuws over nieuwe projecten of een vrijblijvende uitnodiging voor bevragingen of een workshop.
25-10-2021 Op woensdag 20 oktober gaven we de aftrap voor het traject in Boseind met een infomoment en een brainstormsessie in O.C. De Kentings. Een [...] lees meer
25-04-2022 Op woensdag 20 oktober gaven we de toelichting van de buurtanalyse voor Boseind. We gingen tijdens deze bijeenkomst dieper in op de thema's: 'op [...] lees meer