Vacature: Meedenkers voor Pelt

We willen alle Peltenaren en andere geïnteresseerden de kans geven om mee te denken over onze gemeente via onze gemeentelijke adviesorganen. Je kan zelf kiezen of je hiervoor slechts af en toe (enkele keren per jaar), of regelmatig (maandelijks) tijd voor kan vrijmaken.

We organiseren per sector open ontmoetingsmomenten waarop geïnteresseerden vrijblijvend kunnen meedenken en kennis kunnen maken met de werking van het adviesorgaan (in de ruime betekenis) en met anderen. Hieronder vind je de reeds geplande ontmoetingsmomenten. Noteer ze alvast in je agenda.

 

Sector Wanneer Waar Meer info
Klimaat Zondag 9 februari, 9.30-13.00 uur Dommelgalm, Jaak Tassetstraat 20, 3910 Pelt Klik hier
Mondiaal beleid Zondag 23 februari, 9.30-12 uur De Vliegden (Wereldwinkel Neerpelt), Kloosterstraat 10/5, 3910 Pelt Klik hier
Cultuur Zondag 8 maart, 10.30 uur CC Palethe, Jeugdlaan 2, 3900 Pelt Klik hier
Gezin Woensdagavond 18 maart    
Sport Vrijdagavond 24 april    
Senioren      
Mensen met een beperking      
Jeugd      

 

Kan je niet aanwezig zijn op het ontmoetingsmoment van de sector waarin jij geïnteresseerd bent, en wil je wel graag op de hoogte gehouden worden van toekomstige momenten, laat dan hier je gegevens achter.