Wil je meer weten over de meedenkers? Neem contact op met de verantwoordelijke binnen de sector of onze adviseur participatie.

 

Algemeen

Greet Sleurs
Adviseur participatie
011 94 93 71
greet.sleurs@gemeentepelt.be 

 

Cultuur

Eveline Feijen
Diensthoofd Vrije Tijd
011 94 93 11
eveline.feijen@gemeentepelt.be 

 

Gezin

Kim Schrooten
Deskundige gezin
011 94 93 07
kim.schrooten@gemeentepelt.be 

 

Jeugd

Lize Pinxten
Deskundige jeugd
011 94 93 08
lize.pinxten@gemeentepelt.be 

 

Klimaat & Landbouw

Patrick Simons
Adviseur milieu & duurzaamheid
011 94 93 62
patrick.simons@gemeentepelt.be 

 

Mondiaal beleid

Lode Vanhelden
Deskundige welzijn
011 94 93 06
lode.vanhelden@gemeentepelt.be 

 

Personen met een beperking & Senioren

Margo Quanten
Deskundige welzijn
011 94 93 32
margo.quanten@gemeentepelt.be 

 

Ruimtelijke ordening

Heleen Kusters
Adviseur ruimtelijke planning
011 94 92 80
heleen.kusters@gemeentepelt.be 

 

Sport

Peter Van Baelen
Deskundige sport
011 94 92 16
peter.vanbaelen@gemeentepelt.be