home-page
Deel op facebook
Deel op twitter
home-page
Deel op facebook
Deel op twitter

Mogen we je in de toekomst uitnodigen om mee te denken over en te bouwen aan Pelt? Laat dan je contactgegevens achter.

Wil je meer weten over de meedenkers? Neem contact op met onze adviseur participatie of één van de verantwoordelijke van de verschillende sectoren.

 

Algemeen

Greet Sleurs
Adviseur participatie
011 94 93 71
greet.sleurs@gemeentepelt.be 

 

Cultuur

Sarina Wijnen
Deskundige cultuur
011 94 92 78
sarina.wijnen@gemeentepelt.be 

 

Gezin

Kim Schrooten
Deskundige gezin
011 94 93 07
kim.schrooten@gemeentepelt.be 

 

Jeugd

Lize Pinxten
Deskundige jeugd
011 94 93 08
lize.pinxten@gemeentepelt.be 

 

Klimaat & Landbouw

Anja Snoekx
Deskundige duurzaamheid
011 94 93 63
anja.snoekx@gemeentepelt.be 

 

Mondiaal beleid

Filip Sleurs
Deskundige welzijn
011 94 93 89
filip.sleurs@gemeentepelt.be 

 

Personen met een beperking & Senioren

Margo Quanten
Deskundige welzijn
011 94 93 32
margo.quanten@gemeentepelt.be 

 

Ruimtelijke ordening

Heleen Kusters
Adviseur ruimtelijke planning
011 94 92 80
heleen.kusters@gemeentepelt.be 

 

Sport

Jolien Box
Deskundige sport
011 94 92 16
jolien.box@gemeentepelt.be 

Deel op facebook
Deel op twitter